רישום לקבלת הצעות עבור:   ניהול תיקים

מעוניין/ת לקבל הצעות אטרקטיביות לגבי ניהול תיקים ?
חינם וללא כל התחייבות.

*  שם פרטי:  
*  טלפון:
   
שם משפחה:
אימייל:  
הערות:שדה חובה *

איך לבחור מנהל תיקי השקעות?

 

בארץ קיימות עשרות חברות המנהלות תיקי השקעות עבור לקוחות פרטיים ועסקיים. מנהל התיקים מקבל עבורכם החלטות בנושאי השקעות: אם להיכנס לשוק או לצמצם חשיפה לאפיק השקעה מסוים, אם לשנות את התמהיל ועוד. זאת, בהתאם לצרכים שהגדרתם לו ולרמת הסיכון אותה אתם מוכנים לקחת. מתוקף תפקידו רשאי מנהל התיקים לבצע פעולות בחשבונות של לקוחותיו. זאת בשונה מיועץ השקעות, שיכול לייעץ אך אינו יכול לבצע שום פעולה בחשבונכם.

 

מה הפרמטרים אליהם חשוב לשים לב בעת בחירת מנהל תיקי השקעות?

 


ניסיון ומקצועיות – כאשר מדובר בכספי השקעתכם אין ספק כי חשוב לבחור בגורם מקצועי ביותר. אחד הדברים המצביעים על כך הוא ניסיונו, אותו ניתן  לבדוק ע"פ מספר השנים שלו בתחום. כמו כן, חשוב לבדוק את ביצועיו בעבר, הן בטווח הארוך והן בטווח הקצר.

 

תשואות התיק – בעת בחינת התשואות, חשוב לבדוק את ההישגים לאורך  זמן, ולא רק בזמן האחרון. חשוב גם לבדוק אילו תשואות השיג מנהל תיק ההשקעות בתקופות של משברים כלכליים, בהשוואה לתשואת השוק באותו זמן.

גישה נוחה לתיק – כמשקיעים חשוב שתהיה לנו גישה מיידית, נוחה ופרקטית לכל המתרחש בתיק ההשקעות שלנו, עליות וירידות ברווחי התיק, שינויים בהרכב התיק ועוד. גישה זו מתאפשרת לרוב באמצעות אתר אינטרנט ולכן חשוב לוודא שיהיה גם "שירות תמיכה" יעיל וזמין.

שירות - שירות יעיל, מהיר ואדיב הוא אחד הפרמטרים החשובים בעת בחירת מנהל תיקים. מנהל תיק טוב מייחס חשיבות רבה לקשר שלו עם לקוחותיו, ולכן היחס שהוא נותן ללקוחותיו מאפיין גם את איכות וכנות המנהל.  

 


עלויות- עבור ניהול ההשקעות גובה מנהל התיקים דמי ניהול. קיימים דמי ניהול קבועים וכן דמי קניה ומכירה של מניות בתיק. לא תמיד כדאי לקחת בהכרח את מנהל התיקים הזול ביותר. לעיתים כדאי לשלם דמי ניהול גבוהים יותר, אך לקבל בתמורה שירות טוב ומקצועי יותר, וניסיון רב יותר, שיובילו בסופו של דבר לרווחים גדולים יותר על השקעותינו.


דף הבית   |    מי אנחנו   |    צור קשר   |    קישורים   |    פירסום   |    הוסף למועדפים   |    תנאי השימוש באתר   |